poniedziałek, 14 listopada 2016

Fit EkonomikNasza szkoła od wielu lat promuje zdrowy styl życia, organizuje różnorodne akcje prozdrowotne, sportowe eventy, w których chętnie biorą udział uczniowie. W ubiegłym roku szkolnym Ekonomik dołączył do grona szkół posiadających certyfikat  Szkoły Przyjaznej Żywieniu i Aktywności Fizycznej w ramach projektu Zachowaj równowagę realizowanego przez Instytut Żywności i Żywienia. 
Projektem opiekowała się Pani Ela Opioła wraz z innymi nauczycielami i uczniami naszej szkoły.
W tym miejscu będziemy kontynuować wszystkie dobre praktyki wypracowane do tej pory przez uczniów i nauczycieli naszej Szkoły. Na bieżąco będziemy zamieszczali informacje na temat zdrowego jedzenia czy aktywności fizycznej oraz pisać o tym jakie zagrożenia niosą za sobą nadmierne spożywanie niezdrowych produktów czy brak ruchu. 
Wszystkich chętnych do współpracy, dzielenia się swoja wiedzą na temat zdrowego stylu życia zapraszamy do współpracy...

Bo "Prawdziwe życie to zdrowe życie" jak głosi motto wspomnianego wyżej projektu.


Małgorzata Wiltos Broczkowska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz